top of page

Що таке психотетапія

Як відомо, психологія - це наука про людину і її психіку.

Душа (Soul) - це провідний елемент людської психіки і простір внутрішнього життя людини, до якого відносяться її бажання, емоції, почуття, настрій, вибір певних дій. Це потужне джерело енергії, здоров’я, та в цілому, психологічне благополуччя особистості.

Психотерапевт - це спеціаліст, лікар - психолог, що пройшов (після отримання психологічної або медичної освіти) післядипломне навчання за фахом «Психотерапія» і використовує певні специфічні психотерапевтичні методи в залежності від того, який метод він обрав для навчання. До таких методів належить гешталь - терапія, психоаналіз, когнітивно-поведінкова терапія тощо. Здебільшого я працюю в методі гештальт - терапії, але також використовую в своїй роботі й інші інструменти, наприклад техніки EMDR терапії, сімейної терапії, сімейної медіації, та інші

Woman on Window Sill

Як працює психотерапія

Psychology Session

Часто психотерапію порівнюють з консультуванням у психолога, який може дати пораду «як треба жити», або з коучингом, де будуть мотивувати і програмувати мозок на досягнення результатів, або, що жахливо з ізотерикою, містикою та іншими ворожильними на картах прогнозами.

Але це не так.

 

Психотерапія це робота над собою, в процесі якої ви будете знаходити інструменти для щасливого життя.

 

Помилково так само вважати, що до психологів звертаються «нездорові» люди, або люди, які знаходяться в стані кризи.  Скажу відверто - нездорові люди до психологів точно не звертаються. Вони ходять в інші місця.

 У стані кризи, краху відносин - так, але чи варто доходити до крайньої точки?

 

Психотерапія це задоволення, яке можуть дозволити собі геть не всі люди, як і за станом усвідомленості і рівнем власного розвитку, так і з фінансового питання. Це елітне задоволення, так.

 

Кращим варіантом виявиться робота з психотерапевтом для вас, якщо ви вирішите зайнятися своїм внутрішнім розвитком - бажаєте стати краще або знайти справжнього себе.

Психотерапія, що допомагає покращити якість життя

Складні життєві ситуації часто спричинені 

внутрішньоособистісними 

конфліктами, вирішити які допомагає психотерапевт.

Леся Сологуб

4R6A3716.jpg

Мої спеціалізації

Шлях до гармонійного життя лежить через істинне розуміння себе.

Почніть цей шлях сьогодні!

Як працює психотерапія

Grow Your Vision

Welcome visitors to your site with a short, engaging introduction. 

Double click to edit and add your own text.

bottom of page