top of page

Чому ви опинилися тут,

на сайті студії психології Лесі Сологуб

Складнощі в різних аспектах життя людини засновані на складних психічних процесах, які не завжди працюють на благо особистості. Як професіональний психотерапевт, я маю за мету допомогти Вам знайти гармонію в душі і підвищити якість Вашого життя.

 

Адже як говорить східна мудрість, для знаходження гармонії потрібно всього лише "Знайти сили, щоб змінити те, що можна змінити. Прийняти те, що змінити не можна. І відрізнити одне від іншого"

Woman on Window Sill

Як працює психотерапія

Psychology Session

Часто психотерапію порівнюють з консультуванням у психолога, який може дати пораду «як треба жити», або з коучингом, де будуть мотивувати і програмувати мозок на досягнення результатів, або, що жахливо з ізотерикою, містикою та іншими ворожильними на картах прогнозами.

Але це не так.

 

Психотерапія це робота над собою, в процесі якої ви будете знаходити інструменти для щасливого життя.

 

Помилково так само вважати, що до психологів звертаються «нездорові» люди, або люди, які знаходяться в стані кризи.  Скажу відверто - нездорові люди до психологів точно не звертаються. Вони ходять в інші місця.

 У стані кризи, краху відносин - так, але чи варто доходити до крайньої точки?

 

Психотерапія це задоволення, яке можуть дозволити собі геть не всі люди, як і за станом усвідомленості і рівнем власного розвитку, так і з фінансового питання. Це елітне задоволення, так.

 

Кращим варіантом виявиться робота з психотерапевтом для вас, якщо ви вирішите зайнятися своїм внутрішнім розвитком - бажаєте стати краще або знайти справжнього себе.

Психотерапія, що допомагає покращити якість життя

Складні життєві ситуації часто спричинені 

внутрішньоособистісними 

конфліктами, вирішити які допомагає психотерапевт.

Леся Сологуб

4R6A3716.jpg

Мої спеціалізації

feeling_ico.png

Робота з почуттями

Сім'я, діти, сексуальність

Кризи і травми

Сімейна медиація

Шлях до гармонійного життя лежить через істинне розуміння себе.

Почніть цей шлях сьогодні!

“Дякую за нашу тривалу роботу, яка допомогла знайти геть неочевидні причини хронічного роздратування на роботі та вдома.. і головне, що я  знайшов шлях до змін!”

- Олексій

"Леся дуже чутливий і уважний психотерапевт, з яким безпечно і якому я повністю довіряю"

- Ксенія

"Я радий, що одного разу психанув, та пішов до психолога. Спочатку я взагалі не розумів що і навіщо я роблю тут, але з часом робота з Лесєю показала що цей крок був для мене надважливим"

- Євген

bottom of page