top of page

Вітаю! 

 

Мене звати Леся Сологуб, я психотерапевт, працюю в гештальт-підході. Я сімейний психолог і сімейний медіатор. Якщо Вас цікавить мій досвід та освіта, про це можна дізнатися на окремій сторінці мого сайту, проте я певна, що Ви прийшли сюди щоб краще пізнати себе. 

Психологія - це наука про людину і її психіку.

Душа (Soul) - це провідний елемент людської психіки і простір внутрішнього життя людини. Це жива і тепла частина всередині особистості, до якої відносяться її бажання, емоції, почуття та настрій.

 

Часто задоволення потреб, які вибирає людина, щоб наповнити емоціямі своє життя, не приносить їй наповненості в емоційній сфері, вона залишається самотньою, "голодною" або постійно незадоволеною. Це причина того, що обрані способи для задоволення потреб вам не підходять і обіраються не вірно.

Щоб це змінити, і розібратися з істинними бажаннями, які будуть наповнювати Вас зсередини і робити по справжньому щасливими, потрібно працювати з почуттями, розширювати свій рівень усвідомленості про них, вчитися їх розпізнавати і правильно з ними поводитися, говорити про них іншому та сприймати реальність такою як вона є.

IMG_3838_edited.jpg

Почуття це маркери справжніх людських потреб, працюючи з почуттями можна зрозуміти, що людині насправді потрібно, чого вона хоче, це допомагає визначити істину суть поведінки. Це розуміння є цінним надбанням в роботі з психотерапевтом. Розбираючись з почуттями, людина знаходить нові потреби, знаходить шляхи і способи для їх задоволення, і стає більш щасливою, наповненою і задоволеною тим, що у неї вже є і знаходить ресурси для досягнення того, чого у неї ще нема.

"Коли зовнішнє

цілується з внутрішнім

людина знаходить щастя"

3D Face Parts

Багато інвестицій вкладається людьми в матеріальні блага свого життя. Але не завжди матеріальне благополуччя робить людину повністю щасливою та задоволеною. Психотерапія - це інвестиція всередину себе.

Психотерапія це привід зробити життя цікавішим, насиченішим, якіснішим. Але це і місце, де можна зустрінутись з супротивом, униканням, різними труднощами в контакті з іншою людиною.

Чи готові трохи ризикувати і йти на зустріч до себе?

Тоді запрошую вас в досвід терапевтичних відносин зі мною. Обираючи психотерапевта для себе, обирайте сердцем 🖤

bottom of page