top of page

Сімейна психотерапія

Індивідуальна робота психотерапевта з парою включає індивідуальні сесії роботи сімейної пари, або будь - якої пари, яка потребує спільного порозуміння в стосунках. Спеціаліст допомагає краще зрозуміти причини Ваших проблем та непорозумінь, допоможе віднайти точку болю та налагодити шляхи комунікації, щоб почути і зрозуміти краще один одного.

Сімейна терапія для пар

Ваші відносини потребують перезавантаження і ви хочете зрозуміти як жити далі.

 

Найбільша трагедія в стосунках чоловіків і жінок - це невміння поговорити один з одним відкрито і відверто про проблеми всередині пари. Проте це один з найважливіших аспектів в стосунках. Але щоб говорити, потрібно ще й розуміти чого я хочу від іншого, усвідомлювати свої почуття та потреби.

 

Коли є бажання зрозуміти один одного, зберегти та налагодити відносини, то по-перше доведеться спочатку усвідомити свої почуття, емоції, потреби і бажання, потім навчитися говорити про них прямо, але з повагою і без претензій, зуміти почути партнера і не поранитися, відверто обговорювати застарілі образи та висловлювати незадоволення партнером. І це майже неможливо робити екологічно без нових образ, без допомоги спеціаліста, який допоможе сформолювати слова в безпечну форму, допоможе почути і сприйняти все сказане вірно.

 

Не варто гаяти час дорогоцінного життя на неприємні сварки, довготривалі мовчанки, звичне приховування себе в відносинах, сподівання, що пройде само чи змінеться потім, на постійно повторювальні цикли (то холодно, то жарко, то ніяк) в стосунках. Якщо ви разом, це потрібно обом. 

Якщо складно - це нормально, але все можливо вирішити, витративши зусилля не на страждання, а на покращення.

Разом і щасливо — це реальність. 

Couple by a River
Couple in Shades
Сімейна медіація

Ваша сім'я перебуває на порозі розриву і можливо ви вже прийняли рішення .

 

Іноді буває так, що відносини в парі себе вичерпали, і пара приймає усвідомлене і остаточне рішення розлучитися. І часто буває так, що комусь або обом стає від того тільки краще. Проте, навіть коли рішення про розлучення прийняте, все стає на перший час ще складніше.  

Розподіл майна, розподіл часу на виховання дітей, поява інших партнерів і тд.

 

Як екологічно закінчити формат одних стосунків без додаткових конфліктів та непорозумінь і сформувати безпечний формат інших стосунків, допоможе  сертифікований сімейний медіатор.

 

Якщо це ваша історія записуйтесь на консультацію.

bottom of page