top of page

Групова психотерапія

Психологічні групи це місце, де складні питання вашого життя можуть знаходити відзеркалення в досвіді та житті інших людей, що допомагає побачити проблеми під іншим кутом та знайти краще рішення для себе. 

«Коли людина говорить що-небудь багатьом людям, відлуння власних слів у свідомості стає голоснішим»

Психотерапевтична група - це збільшений простір можливостей вашої довіри і відкритості до себе в цьому світі. 
Будь-яка людина бачить світ і себе через проекцію свого минулого досвіду. Якщо ви щось про себе знаєте чи ні, то це можна перевірити і дізнатися в групі. 
Тут можливо дослідити несвідомі сценарії поведінки, своє місце в групі, відносини з учасниками, звернути увагу на нездорові моделі поведінки у відносинах
Отримати зворотній зв’язок, поділитися переживаннями, отримати або надати підтримку, не залишитися самотнім.
Якщо маєте складнощі в публічних проявах психотерапевтична група - хороший варіант попрацювати над соціальним занепокоянням

 

У групі ми вчимося  близьким стосункам, поважати свої почуття і почуття інших, спілкуватися з оточуючими більш природньо, без масок. 

 

Важлива частина групової терапії - бути відвертим і бути собою на стільки, на скільки ви рідко буваєте в своєму повсякденному житті. 

 

У житті у нас багато страхів, сорому, образи, провини, прихованих бажань, почуття обов'язку і тд. Страшно сказати, що думаю, треба думати про інших, соромно бути якимось не таким тощо. Все це блокує людину бути собою.
Група це безпечний простір, в групі є професійна підтримка і контроль, група для цього і створена - щоб проявлятися, дізнаватися, ділитися, отримувати зворотній зв’язок, знаходити нову форму спілкування, вибудовувати кордони.

 

Зацікавились і бажаєте стати учасником групової терапії?

Group Meeting
 Психологічна група це безпечне та конфіденційне місце
для вашої підтримки 
bottom of page