top of page

Психологічні групи

Очима емігранта

Щопонеділка 19.00 - 22.00, онлайн 

Початок 15.01.2024 

Вартість 30 Євро

Travel to Brussels
Дати:
Початок 15.01.2024

Мікроскоп відносин

Динамічна група про різні аспекти взаємостосунків людей, та труднощів у спілкуванні з близькими, друзями або колегами. 

В групі ми можемо працювати з випадками вашого травматичного досвіду в минулому, пропрацьовувати екзистенціальні питання сенсу життя, або важливі події сьогодення, що впливають на вас або на стосунки з вашими близькими. 

Ми розглянемо все це як під мікроскопом, в абсолютно безпечній та конфіденційній атмосфері, та разом знайдемо відповіді на складні питання.

Meeting
Дати:
Вересень 2024 - Травень 2025

Чоловіча група

Тематична група суто для чоловіків. У моїй практиці близько 70% клієнтів це чоловіки. Вони різні, але є одна спільна риса майже у всіх - вони сильні і з усім звикли справлятися самотужки. Але груповий процес з такими як ти сам - допомагає швидко відновлювати енергію ти сили.

Велике напруження відповідальності, яке несуть чоловіки за сім'ю, роботу, бізнес залишає їх сам на сам в нелегкі емоційні моменти. Психічний стан постійного напруження потребує розрядки та відновлення. 

Саме тому, ця група об'єднує суто чоловіків, які хочуть знайти підтримку та відновлення енергії серед своїх, ділитися своїми трудношами та переживаннями, долати емоційне навантажання з професійною підримкою психолога.

Boot Camp
Дати:
Вересень 2020 - травень 2021
Завершено

Для майбутніх і молодих мам

Тематична психологічна група для жінок, які планують дитину, вже вагітні або мають немовля прямо зараз. 

Планування вагітності, період вагітності та ранні етапи виховання дитити це надскладний період у житті жінки. А велика кількість штампів про те, якою має бути ідеальна мама створює додаткове величезне психологічне навантаження. 

Ця група допоможе тим жінкам, які відчувають потребу у підтримці, та готові бути відкритими для інших у безпечній та конфіденційній атмосфері.

Pregnant Woman on Couch
Дати:
Вересень 2019 - Травень 2020
Завершено
bottom of page