top of page

Психологічні групи

Психологічні групи це місце, де складні питання вашого життя можуть знаходити відзеркалення в досвіді та житті інших людей, що допомагає побачити проблеми під іншим кутом та знайти краще рішення для себе. 

Групова психотерапія

Коли людина говорить що-небудь багатьом, а не одній людині, відлуння власних слів у свідомості стає голосніше.

Психотерапевтична група - це більш повне дослідження власних несвідомих сценаріїв поведінки в різних відносинах. Будь-яка людина бачить світ через проекцію свого минулого досвіду. У групі можна в реальному часі досліджувати різні відносини з учасниками групи, які будуть схожі з відносинами у вашому житті.

У групі ми вчимося приймати близькі стосунки, поважати свої почуття і спілкуватися з оточуючими більш природньо. І, що особливо важливо, групова терапія допомагає подолати нездорові моделі відносин і соціальне занепокоєння.

Важлива частина групової терапії - бути відвертим на стільки, на скільки ви рідко буваєте в своєму повсякденному житті. У житті у нас багато страхів, сорому, образи, провини, прихованих бажань та не бажань, почуття обов'язку і тд. Група це безпечний простір, де всі почуття можна досліджувати, отримувати зворотній зв'язок, підтримку і не залишатися самотнім у своїх думках.

Support Group

Мікроскоп

відносин

Динамічна група про різні аспекти взаємостосунків людей, та труднощів у спілкуванні з близькими, друзями або колегами. 

В групі ми можемо працювати з випадками вашого травматичного досвіду в минулому, пропрацьовувати екзистенціальні питання сенсу життя, або важливі події сьогодення, що впливають на вас або на стосунки з вашими близькими. 

Ми розглянемо все це як під мікроскопом, в абсолютно безпечній та конфіденційній атмосфері, та разом знайдемо відповіді на складні питання.

Дати: вересень 2022 - лютий 2022 

Чоловіча група

Тематична група суто для чоловіків. У моїй практиці близько 70% клієнтів це чоловіки. Вони різні, але є одна спільна риса майже у всіх - вони сильні і з усім звикли справлятися самотужки. Але груповий процес з такими як ти сам - допомагає швидко відновлювати енергію ти сили.

Велике напруження відповідальності, яке несуть чоловіки за сім'ю, роботу, бізнес залишає їх сам на сам в нелегкі емоційні моменти. Психічний стан постійного напруження потребує розрядки та відновлення. 

Саме тому, ця група об'єднує суто чоловіків, які хочуть знайти підтримку та відновлення енергії серед своїх, ділитися своїми трудношами та переживаннями, долати емоційне навантажання з професійною підримкою психолога.

Дати: вересень 2021 - травень 2022 

Для майбутніх і молодих мам

Тематична психологічна група для жінок, які планують дитину, вже вагітні або мають немовля прямо зараз. 

Планування вагітності, період вагітності та ранні етапи виховання дитити це надскладний період у житті жінки. А велика кількість штампів про те, якою має бути ідеальна мама створює додаткове величезне психологічне навантаження. 

Ця група допоможе тим жінкам, які відчувають потребу у підтримці, та готові бути відкритими для інших у безпечній та конфіденційній атмосфері.

Дати: вересень 2019-травень 2020 

 Психологічна група це безпечне та конфіденційне місце
для вашої підтримки 
bottom of page