top of page

Індивідуальна психотерапія

Індивідуальна робота психотерапевта включає індивідуальні сесії один на один з людиною, який допомагає краще зрозуміти причини Вашої проблеми та розробити Ваш власний план змін, яких Ви прагнете. 

Індивідуальна терапія

Індивідуальна терапія ⁃ це емоційний догляд за собою.

 

Якщо ви замислюєтеся про різні «чому», «Хто я?» «Про що я?» «Де я?» «Навіщо?» це вже добре і ви на правильному шляху.

 

Чим більше питань у вас з'являється про себе, про своє життя, відносини з близькими і способи взаємодії в соціумі, тим швидше ви змінюєтеся.

 

Формуючи культуру питань, а не відповідей з підтримкою професіонала зміни відбуваються швидше.

 

Якщо є відчуття, що в вашому житті чи стосунках відбувається щось не так і хочеться щось змінити інідивідуальна терапія саме для вас.

 

Якщо ви вважаєте, що у вас депресія, нічого не хочеться, криза середнього віку, професійне вигорання, якщо ви занадто критичні до себе, вважаєте, що маєте низьку самооцінку, чи ви нещасливі  в стосунках. Відчуваєте тривогу, страх, почуття провини, або маєте проблеми в інтимному житті…

Ви знаходитесь в імміграції і маєте складнощі до адаптації в новому середовищі…тощо…

 

Будь-який психологічний стан особистості, будь-яка емоційна реакція на ті чи інші подііі в житті, будь-який дискомфорт у відносинах, все, що інколи навіть не можна назвати, але воно викликає дискомфорт в житті у людини уже є предметом моєї роботи з клієнтом і це є привід для вашого звернення.

 

Моя мета допомогти будь якій людині, яка в цьому зацікавлена.

Готовність до відвертого діалогу єдина, але обов’язкова умова нашої співпраці.

Life Photographs
bottom of page