top of page

Бути ідеальною жінкою

Жіночий ідеал краси


Як «повинна» виглядати жінка?

За великим рахунком якщо озирнутися на багато багато років тому, як і в минулому столітті так і зараз, ідеї про те, як «повинна», змінювалися в залежності від змін дієтичної індустрії, моди і краси.

За останні сто років ідеалами краси оголошувалися абсолютно різні типи жіночої фігури.

А хто небудь замислювався, від куди беруться пріоритети? Хтось хоч раз (чоловік або жінка) голосували за це? Мода на тіло диктує жінці не тільки як виглядати, але і як діяти, як жити. З великою ймовірністю в моді буде тіло, або його частини, колір волосся, шкіри і тд. не схоже на ваше!

Але Вибір залишається за жінкою, провести чи все життя в гонитві за постійно мінливими стандартами або відмовитися приносити себе в жертву заради моди і бути новим ідеалом - бути самою собою.

Бути не схожою на загальні віяння нав'язувані стандартами краси, не змінювати внутрішній спокій на сполох і сором про тілесне «недосконалість», не купувати молодість в косметичних упаковках, а сексуальність за силікон.

Чи не носити тіло як плаття до виходу нової колекції, а любити і приймати себе вже трапилася, не боротися з зовнішнім, а піклуватися про внутрішній.Comments


bottom of page